Pirmadienis
Veiklos prasidėjo devintą valandą ryto. Turėjome valandą laiko susipažinti su projekto dalyviais iš Lenkijos, Graikijos, Italijos ir Kroatijos, bei apžiūrėti šeimininkų kroatų mokyklą. Mums paliko įspūdį tai, kad jie turi puikiai pritaikytas ir įrengtas erdves - robotikos klasę, chemijos laboratoriją, poilsio zonas. Nuo dešimtos vyko oficiali programos dalis: supažindinimas su savaitės veiklomis, partnerių komandų pranešimai apie tvarius darbus inžinerijos srityje ir garsiausius šalių inžinierius. Po to turėjome valandos pertrauką, susipažinome su kavinių ir kavos gėrimo kultūra. Po sočių pietų mokykloje ir leidomės į „Lobio paiešką“ - pasivaikščiojimą po Čakovecą, kur ieškojome įdomių objektų.

Antradienis
Ankstyvą antradienio rytą susiruošėme kelionei į Zagrebą. Pirma stotelė buvo Zagrebo FER universitetas kur profesoriai pasakojo apie robotus, pamatėme gyvą demonstraciją. Taip pat išgirdome pristatymą apie universitete darytus bandymus, kurie yra susiję su tvaria agronomija. Po šio apsilankymo turėjome daug laisvo laiko, jį išnaudojome turiningai. Aplankėme žemutinę, aukštutinę miesto dalį bei senamiestį. Spėjome apžiūrėti ir mažas suvenyrų parduotuvėles, ir papietauti. Vakarop aplankėme Nikolo Teslos technikos muziejų. Išgirdome biografijos detalių bei išvydome gyvų eksperimentų su elektros srove. Turėjome šiek tiek laisvo laiko pasivaikščioti po patį muziejų ir apžiūrėti ekspoziciją. Vyšnia ant torto buvo ekskursija su nuostabia gide po Zagrebo senamiestį. Po pasivaikščiojimo mūsų laukė kelionė į Čakovecą. Produktyvią dieną užbaigėme prie puodelio arbatos kavinėje.
Trečiadienis
Atsikėlėme anksti, pavalgėme pusryčius ir dar prieš aštuntą buvome mokykloje. Ten susitikome su kitais projekto dalyviais ir 8:00 val. prasidėjo programa. Mes statėme, programavome robotus ir juos išbandėme. Tai buvo labai įdomu. Po valandos programavimo gavome antrą užduotį - nupiešti "Tvarų miestą". Dirbome tarptautinėse grupėse. Atlikę visas užduotis aplankėme Čakoveco technikos mokyklą. Ten pamatėme atsinaujinančios energijos (vėjo, saulės, vandens) generavimo modelius, metalo tekinimo stakles, robotinę ranką ir dar daug įvairios technikos. Po mokyklos turo valgėme šnicelius su bulvėmis. Grįžę į gimnaziją, turėjome pristatyti sukurtų tvarių miestų planus. Pasibaigus programai, mes su kitais projekto dalyviais ėjome į kavinę aptari dienos įspūdžių.
Ketvirtadienis
Ryte atvykome į mokyklą, kur mūsų jau laukė autobusas. Susėdome ir išvykome į „Solektrą“ – vietą, kurioje sužinojome daug naujo apie saulės energiją. Gidas paaiškino, kaip svarbu saulės baterijas statyti mažesniais plotais ant jau esamų pastatų, o ne kurti didžiulius saulės baterijų laukus, užimančius daug žemės. Tai pasirodė ne tik praktiška, bet ir tvari idėja. Po apsilankymo įmonėje tęsėme kelionę ir atvykome į Čakoveco hidroelektrinę. Ten gidai mus supažindino su elektrinės veikla, aprodė didžiulius vandens rezervuarus, kurie naudojami energijai generuoti, ir vedžiojo po vidines patalpas. Buvo įdomu pamatyti, kaip viskas veikia iš arti, ir sužinoti, kokią reikšmę ši elektrinė turi aplinkinei vietovei. Vėliau mūsų kelias vedė į Varaždiną. Po pietų „McDonald’s“ restorane su visa grupe dalyvavome „lobių medžioklėje“ po miesto centrą. Buvo smagu tyrinėti senamiesčio gatves ir ieškoti užuominų, kurios padėjo geriau pažinti šio miesto istoriją. Pasibaigus veiklai dar spėjome pasivaikščioti po gatvės turgelius, kur įsigijome keletą suvenyrų. Kai grįžome į Čakovecą, dar pasėdėjome kavinėje, aptardami dienos įspūdžius. Galiausiai grįžome namo, pavakarieniavome ir pavargę, bet laimingi, nuėjome miegoti.
Penktadienis
Paskutinę susitikimo dieną atvykę į mokyklą buvome šiltai sutikti šeimininkų ir pakviesti į senąją mokyklos biblioteką. Ten mokiniai pristatė projekto savaitės veiklų rezultatus, vaizdo įrašų montažus. Po prezentacijos visų šalių komandoms buvo įteikti pažymėjimai ir padaryta daug nuotraukų prisiminimui. Po skanių pietų mokykloje išsiskirstėme pailsėti, o vakare laukė atsisveikinimo vakarėlis. Tai buvo labai smagi ir turininga savaitė.